Září 2007

Hellogoodbye-Here(in your arms).Mp3

28. září 2007 v 13:29 | Kulíšek |  MP3
(Pravé tlačítko myši,uložit cíl jako)


Princezna a námořník.film

28. září 2007 v 13:06 | Kulíšek |  Miš-maš
Princezna a námořník
Americký námořník Jason Johnson je převelen do Bahrainu. Jednoho dne u něj zazvoní telefon a ze sluchátka se ozve neznámá dívka a protože tu Jason nikoho nezná, dá se s dívkou do řeči. Je milá, duchaplná a zjevně si také chtěla povídat. Nezůstane u jednoho telefonu a Jason je na neznámou dívku stále více zvědavý. Netuší, že za hlasem v telefonu se skrývá bahrainská princezna Meriam Al-Khalifa, která se bez ohledu na svůj vznešený původ musí podřizovat stejným zvyklostem jako ostatní muslimské ženy. Odříznuta od světa venku přísnými pravidly, krátila si čas vytáčením náhodných telefonních čísel s cílem popovídat si s každým, kdo zvedne sluchátko a bude na ni mít chvilku čas. Spřízněné duše, které si báječně rozumějí navzdory odlišnosti kultur se do sebe nakonec zamilují, zejména, když po telefonických setkáních následuje setkání osobní a ukáže se, že Meriam je okouzlující kráska a Jason je sympatický mladík. Tajná schůzka se změní v nebezpečné milostné dobrodružství, které si Meriam plně uvědomuje. I kdyby totiž Meriam nebyla zadána jinému pro manželství dohodnuté jejími rodiči, hrozbou je už skutečnost, že ona, muslimka, je milenkou amerického námořníka, který je ještě navíc mormonským křesťanem. Nikdy by nezískala souhlas, aby se za něj mohla provdat, a to je přesně to, po čem touží. Navíc touží uniknout z muslimského vězení a žít svobodným životem bez muslimských omezení. A protože Jasonovi se chýlí ke konci čas jeho vojenské služby v Bahrainu, musí se dvojice rozhodnout co bude dál. Nakonec se rozhodnou, že Meriam za pomoci falešných dokladů unikne po Jasonově boku z Bahraimu a usadí se ve Spojených státech, kde by se mohli spolu vzít. Je to riskantní rozhodnutí nejen proto, že útěk může být smrtelně nebezpečný, ale také proto, že v USA je Meriam zadržena jako ilegální přistěhovalec a hrozí jí, že bude poslána zpět do Bahraimu, což by jí mohlo stát život.
Po pár dnech které Meriam strávila ve vězení, je díky jednomu z vlivných lidí propuštěna a dostává občanství na devadesát dní.
Jason a Meriam se berou v Las Vegas.Krátce po jejich svatbě je Jason povolán před vojenský soud, kde je zbaven zásluh a stává se vojínem.
Jason sežene byt pro sebe a Meriam.Oba se snaží o občanství pro Meriam, ovšem jestli ho dostane to se nedozví nikdo…….film končí totiž tak že spolu odcházejí do svého domu.
Film je podle PRAVDY
Princezna a námořníkhttp://www.markpaulgosselaar.net/images/othertv/pr3.jpghttp://www.markpaulgosselaar.net/images/othertv/pr7.jpghttp://www.markpaulgosselaar.net/images/othertv/pr5.jpghttp://www.markpaulgosselaar.net/images/othertv/pr1.jpghttp://www.markpaulgosselaar.net/images/othertv/pr8.jpghttp://www.markpaulgosselaar.net/images/othertv/pr9.jpg
http://www.natashatynes.com/photos/uncategorized/divorce.jpghttp://www.tribuneindia.com/2000/20000719/marine.gif

Daniel Powter - Bad Day.mp3

27. září 2007 v 18:47 | Kulíšek |  MP3

Beruška

26. září 2007 v 14:18 | Kulíšek |  Fotečky

Strom

26. září 2007 v 14:05 Miš-maš
O jednom starém stromu, co střeží tajemství života.

Strom, ten co stál sám uprostřed louky dýchal, žil a hlídal ptákům křídla. Na jaře zelený, k podzimu zlátl, pak v zimě se schovával. Jen tak byl a radoval se, že šumí jeho listí, že kymácí se ve větru. Každé ráno zdravil slunce a zhluboka vdechoval jeho sílu, která mu dodávala naději.Miloval každý okamžik a prožíval ho tak vášnivě, jako by byl jeho posledním.
Jednou k němu přišli dva, dívka a chlapec, a smáli se. Usedli na jednu z jeho větví a on jim poskytl bezpečí. Každý den se na ně těšil. Na to, až budou kývat bezstarostně nohama ve vzduchu a držet se za ruce. On nikdy nepoznal lásku na vlastní kůru, jen ji pozoroval. A tato byla tak nevinná, jako poupě z růže. Vždyť to byly ještě děti, co právě vylétly z hnízda plné naděje. Jak málo jim záleželo na tom, jestli je vzácný nebo ne. On byl jejich, stál tam proto, aby měli kam jít.
Byl večer. Každou chvíli měli přijít. Byl nedočkavý jako kotě před prvním lovem - včera se ti dva na sebe tak krásně podívali, ale nic víc, jen ta chvíle láskyplného ticha. Ano, už je slyší, už se zase smějí a drží se za ruku. On jí pomohl vylézt nahoru, kde se o sebe opřeli a ona si zpívala, jako vždy když byla šťastná. Pohladil ji po vlasech. Byla mu vším. Přestala zpívat a podívala se mu do očí. Uviděla v nich to, co mohla vidět jen ona a žádná jiná. Strom zašuměl listím, každou chvíli se muselo stát něco velkého...Políbil ji - a tváře mu zčervenaly, snad se trochu styděl. A ona otevřela oči a zasmála se, když ho viděla. Tu noc tam seděli dlouho a pozorovali hvězdy. Jedna padala dolů.
" Přej si něco," řekl on.
"Už nic nechci," špitla ona a cítila, jak ji zaplavuje teplo.
Pak mu usnula na rameni a on ji objal a nechtěl pustit, už nikdy. Nechtěl ztratit její zlaté vlásky ani pomněnkové oči, byla pro něj to nejcennější, co měl. Strom to věděl, cítil to až v tom posledním kořínku. Taky chtěl poznat lásku. Ale on ji poznal, víc než kdo jiný na světě, žil láskou, pro lásku.
Probudila se až pozdě a chvíli nevěděla, kde je a co se stalo. Polekala se, když zjistila, kolik je hodin. Musela domů, bála se trestu.
Tak se rozloučili a on ještě chvíli hleděl na hvězdy, oči mu zářily, poprvé cítil, co je to milovat.Panda

20. září 2007 v 10:35 | Kulíšek |  Fotečky

Me to you

20. září 2007 v 10:34 | Kulíšek |  Fotečky

Tučňáčci

20. září 2007 v 10:33 | Kulíšek |  Fotečky

Murphyho zákony

20. září 2007 v 10:28 | Kulíšek |  Miš-maš
Nejrychlejší možnost, jak něco najít, je začít to hledat na kterémkoliv jiném místě, než kde by to mělo být.
Šňůra se sušícím se prádlem se přetrhne jen tehdy, je-li zem pod ní mokrá.
Ať klepeš jak klepeš, poslední kapka jde vždy do trenek
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.
Ať jedete kudy chcete, vždycky je to do kopce a proti větru.

Usmívej se! Zítra bude hůř ... a pozítří možná už ani nebude.

Student nenapovídá, zveřejňuje odpovědi.

Student neopisuje, cvičí si zrak.

Student nemluví, vyměňuje si názory.

Student nekritizuje profesora, poukazuje na jeho chyby.

Když jde student k tabuli, všechny jeho chyby jsou způsobeny chybnou křídou.

Baterie tvé kalkulačky, ty, které ti vydržely celý rok, kixnou v půlce nejdůležitější písemky za celý rok zrovna když chceš počítat ten nejtěžší příklad.

Základními znalostimi rozuměje schopnost číst, psát a počítat. Všechny ostatní věci, které se děti ve škole učí, jednak zapomenou a za druhé jim v dospělosti budou naprosto k ničemu protože průměrný dospělý jedinec během života zřídka využije vědomosti o hustotě olova, buněčné stavbě bezobratlích nebo punských válek.

Zapeklitou otázku, položenou žákem druhé třídy, rozuměje dotaz typu "Proč je jedno jablíčko červené a druhé zelené, když jsou obě zralá?".
Taková otázka dovede učitele rozzuřit až k nepříčetnosti, protože odpověď na ni v učebnici nenajde.

Na základních školách funkci učitelů zastávají téměř výhradně ženy, ženy mají k hysteriimnohem blíže než muži, takže je dokáže rozzuřit každá blbost.

Všechno trvá déle, než dopředu předpokládáme.

Proti blbům není ochrany, jsou příliš vynalézaví.

Příroda vždycky fandí skrytým vadám.

Hrne-li se všechno proti vám, jedete ve špatném jízdním pruhu.

Všechny významné objevy byly učiněny omylem.
Každý, kdo jde nahoru, musí jít i dolů.
Každý pokus o vytištění Murphyho zákonů vede ke zničení tiskárny.
První zákon laboratoře:
Rozpálené sklo vypadá stejně jako studené.
Když se vám konečně podaří udělat něco, co jste si celý život přáli, nejraději byste dělali něco úplně jiného.
Neštěstí nikdy nechodí samo.
Předměty se ničí přímo úměrně ke svojí ceně.
Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.
Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.
Když se ti rozsype krabička hřebíků na podlahu, ten poslední, co sebereš z podlahy bude vždy předposlední.
Čím jsi dál od veřejných WC, tím je větší pravděpodobnost, že tvé dítě bude chtít na záchod.
Tělo člověka ponořené do horké vany způsobí vyzvánění telefonu.
Když ti zbývá pouze jeden hřebík, ohne se.
Je vědecky nemožné, aby pršelo, pokud jsme si sebou vzali deštník.
Hodinky jsou vodotěsné až do té doby než se ponoří do vody.
Kniha, za kterou jste dnes vydali horentních 800 Kč, vyjde zítra brožovaná.
Je-li výrobek označen nálepkou Novinka nebo Luxusní výrobek, nejedná se nikdy o novinku, tím méně o luxusní výrobek.
Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Simpsonovi - Vynálezy snů

13. září 2007 v 20:19 | Kulíšek |  VideoKlipy


Nejzbytečnější weby roku

12. září 2007 v 14:10 | Kulíšek |  Miš-maš
toilet paper rollNa světě jsou milióny zajímavých webů, na které se návštěvníci rádi vrací. Pak jsou weby, které se snaží být zajímavé a nejsou. A pak jsou weby, které se o to ani nesnaží. :o)

Tady je moje osobní hitparáda: Třetí místo místo obsadil web Watchitwash.com, kde máte možnost sledovat jak pere pračka. :o) Druhé místo obsadil web Switchitoffandon.com, kde můžete i celé hodiny strávit hrátkami s vypínačem. A konečně první místo obsadil web Papertoilet.com, kde si můžete třeba vytočit celou roličku toaletního papíru. :o)