Květen 2008

Na co kdo myslí

23. května 2008 v 15:30 | Kulíšek |  Fotečky


Mandaly

23. května 2008 v 15:13 | Kulíšek |  Miš-maš
Toto je fakt surer stránka. můžeš si na ní nakreslit něco jako mandalu. Je to fajn zábava i odreagování Nezapomeňte využívat funkcí v menu na spodní straně obrázku (změny barev, tloušťky čáry, počtu stran, atd.). Výsledný obrázek si pak můžete uložit jako tapetu na plochu vašeho monitoru a to hned v několika nejčastějších rozlišeních (z menu vlevo nahoře). Dobře se bavte:-)

Co za lahůdku se doopravdy skrývá pod obalem?

23. května 2008 v 14:53 | Kulíšek |  Miš-maš
Nekupujte zajíce v pytli, podívejte se, co kupujete.
Určitě to všichni znáte, chcete si koupit nějaký výrobek, třeba zmraženou pizzu, kouknete na obal, tam je pizza jak z italské restaurace a tak si jí koupíte. Přijdete domu, rozbalíte krabici a ouha, obsah krabice je obrázku na obalu na hony vzdálený.

Lidi z projektu Pundo 3000 napadlo, že by bylo fajn, kdyby měl člověk možnost si prohlédnout jídlo předtím, než si ho koupí a tak vytvořili tuto stránku, kde si můžete spoustu jídel zabalených a rozbalených prohlédnout. Někdy jsou rozdíly minimální, někdy maximální. Je to fakt mazec.

Myslím, že je to skvělý nápad, ale ne až tak dobře zrealizovaný. Navíc spousta nafocených potravin není v Česku v prodeji. Tak kdyby někdo udělal něco podobného i u nás, tak pošlete odkaz.

Na Garryho Kasparova zaútočil létající penis

23. května 2008 v 14:43 Miš-maš
I když ten titulek zní neuvěřitelně, tak je to skutečně tak. Na pondělní tiskové konferenci stál u řečnického pultu zrovna ruský opoziční politik a bývalý profesionální šachista Garry Kasparov, když z hloučku přihlížejících odstartoval umělý létající penis a vydal se směrem k řečnickému pultu. Jeho let však trval jen několik vteřin, protože byl ochrankou okamžitě zneškodněn. Garry na událost okamžitě vtipně zareagoval a sklidil potlesk.

Video z incidentu si prohlédněte na YouTube, stojí to za to.

Bližší informace (ale v ruštině) se dočtete zde.