Listopad 2009

Největší gumový medvídek na světě - volně k prodeji

27. listopadu 2009 v 19:40 | Kulíšek |  Miš-maš
Máte rádi gumové medvídky? Kdo taky ne... Teď jsme my, milovníci gumídků, dostali šanci mít největšího gumového medvídka na světě!!! Měří 24cm a vydá za zhruba 1400 běžných malých medvídků. Asi nepotěším ty, kdo si hlídají váhu, tento medvídek má totiž 12 600 kcal. Polehčující okolnost pro medvídka je, že by ho jen málo kdo dokázal sníst celého najednou.
Můžete si jej koupit na TÉTO internetové adrese. Je zahraniční, tak se to nejspíš trochu prodraží, ale taková příležitost ... Nabízejí ho v příchutích třešeň, ostružina a zelené jablko. Samotný medvídek stojí 29,95 dolarů, ale nepátrala jsem po poštovném.Děti zbily spolužáky ... byl zrzek

23. listopadu 2009 v 18:54 | Kulíšek |  Miš-maš
Tupost některých lidí opravdu nezná hranic, řekněte sami... sme snad ve středověku?

Los Angeles - Sílu globální internetové sítě zřejmě na vlastní kůži pocítil dvanáctiletý chlapec v Calabassu v jižní Kalifornii.
Jeho spolužáci ho v pátek ve škole dvakrát zbili. Důvod? Měl zrzavé vlasy.
Děti k útokům zřejmě inspirovala stránka na komunitní síti Facebook, která na 20. listopad vyhlásila "Den kopání do zrzounů" (Kick a Ginger Day), oznámila kalifornská policie, která případ prošetřuje.
K bití dvanáctiletého chlapce se připojilo asi 14 spolužáků, napsal deník Los Angeles Times. Chlapce kopali a bili pěstmi do různých částí těla. Neutrpěl vážná zranění.

Ředitel školy přivolal po incidentu policii. Vyšetřovatelé pak obtelefonovali i další školy v okolí. Zjistili, že další děti internetový žert naštěstí doslova nevzaly.
Tvůrce stránky zřejmě pro svůj vtip čerpal inspiraci v jedné z epizod satirického seriálu South Park. V jednom z dílů z roku 2005 si animované postavičky v nadsázce posvítily na předsudky vůči lidem se zrzavými vlasy. Cartman v něm mimo jiné prohlásil, že zrzaví jsou zlí, nemají duši a trpí zrzavou nemocí.
K podobným incidentům došlo v souvislosti se "Dnem kopání do zrzounů" také před rokem, kdy se k obdobné stránce na Facebooku přihlásilo na 5000 fanoušků. V Kanadě pak spolužáci zbili třináctiletého zrzavého chlapce. Během dne od nich inkasoval asi 80 kopanců.
Čtrnáctiletý chlapec, který tehdy stránku na Facebooku založil, se pak omluvil s tím, že šlo o vtip.


Citátky

7. listopadu 2009 v 18:44 | Kulíšek |  Miš-maš
Projděte se někdy po nádražní hale a uvědomte si, že všichni ti opilí a zdrogovaní pankáči mají někde rodiče, kteří se kdysi těšili na miminko. ( zákon Johnyho Rottena )

Přílišná oddanost ideálům končí tím, že v rámci boje proti alkoholismu, zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek...

Osud má dva způsoby jak nás drtit - odmítáním našich přání a jejich plnění. Henri Fréderic Amiel
Až umřu, nic na tomto světě se nestane a nezmění, jen srdcí několik se zachvěje v rose jak k ránu květiny. Jiří Wolker

Kdo neunese meč, seká jazykem...Ezop

Jsou miliony způsobů, jak zabít čas, ale ani jeden, jak ho vrátit zpátky.

Nejcenější, co v životě máme, je čas a to by si ten, komu jej věnujeme, měl uvědomit.

Nemůžeme si vybrat, kolika let se dožijeme, ale můžeme si sami zvolit, kolik života našim létům dokážeme dát. J.Maxwell